Mersinliler Halk Eğitim Merkezinde meslek ediniyor

Mersin’de bulunan Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu bu yıl da kursiyerlerini başarılı bir şekilde eğitmeye devam ediyor.

Mersinliler Halk Eğitim Merkezinde meslek ediniyor
Mersinliler Halk Eğitim Merkezinde meslek ediniyor Haberimgeldi Admin

FULYA SÖYLER - HABERİMGELDİ / ÖZEL HABER

Kursta hâlihazırda devam eden Temel Robotik Eğitimi, Bilgisayar İşletmenciliği, Arapça ve İngilizce dil kursları, Cilt Bakım Teknikleri Kursu, İşaret Dili Kursu vb. bünyesinde bulunan birçok eğitimle kursiyerlerin yeteneklerini geliştirmelerine fırsat tanıyor.

Mersin’de önemli eğitimlerin altına imzasını atan Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu, misyonunda da var olan hayat boyu öğrenme anlayışı ile her yaş grubundan kursiyerlere hizmet sunuyor. Merkezde aynı zamanda uzun zaman dilimlerinden çok, kısa zamanda hedefe götüren, pratik, kaliteli ve işlek bir eğitim mekanizması bulunuyor.

Kursiyerlerin nicelik ve nitelik olarak gelişmesine katkı sağlayıp iş hayatında kalifiye elemanlar haline getiren Mersin Halk Eğitim Merkezi, aynı zamanda Mersinlilerin sosyo-kültürel ve ekonomik gelişimine katkı sağlıyor.

Halk eğitim merkezinin bünyesinde çalışan dinamik öğretmen ve idari kadrosu, gönül ve hizmet birliğiyle kursiyerlerin gelişimine katkı sağlıyorlar. Böylelikle insan odaklı bir disiplinle oluşturulmuş yaygın eğitim-öğretim faaliyetlerinin yürütüldüğü kurumda daha çağdaş, üretici, demokrat, eğitimli bireyler yetişip ülkemizin eğitim ve kültür seviyesinin yükselmesine katkı sağlıyor.

http://mersinhem.meb.k12.tr/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Eve gelmeyen eşi Nedim Ayhan'ı ağaçta asılı halde buldu
Eve gelmeyen eşi Nedim Ayhan'ı ağaçta asılı halde buldu
Musul’daki feribot faciasında ölü sayısı 122’ye yükseldi
Musul’daki feribot faciasında ölü sayısı 122’ye yükseldi