Davutoğlu'nun kuracağı partinin genel merkez binası belli oldu

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından yıl sonuna kadar ilan edilmesi beklenilen yeni partinin genel merkez binası belli oldu. Davutoğlu’nun partisi için, Çankaya Mustafa Kemal Mahallesi’nde 4 katlı bir binanın kiralandığı ve binada tadilat çalışmalarının sürdüğü öğrenildi. Daha önce İstanbul'da kiralanan bina AKP'li Bahçelievler Belediyesi tarafından mühürlenmişti.

Davutoğlu'nun kuracağı partinin genel merkez binası belli oldu
Davutoğlu'nun kuracağı partinin genel merkez binası belli oldu HG admin

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından yıl sonuna kadar ilan edilmesi beklenilen yeni partinin genel merkez binası belli oldu. Davutoğlu’nun partisi için, Çankaya Mustafa Kemal Mahallesi’nde 4 katlı bir binanın kiralandığı ve binada tadilat çalışmalarının sürdüğü öğrenildi.
 
Daha önce İstanbul'da tutulan bina AKP yönetimindeki Bahçelievler Belediyesi tarafından mühürlenmişti. Yeni binanın CHP'li bir belediyenin sınırları içerisinde kiralanacağı belirtilmişti.

Yeniçağ gazetesinin haberine göre Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun AKP’den istifa ettikten sonra başlattığı yeni parti çalışmaları devam ediyor. Davutoğlu’nun yeni partisini yıl sonuna kadar ilan etmesi beklenirken, Kurucular Kurulu’nu oluşturmak için son çalışmalarını yapıyor. Davutoğlu’nun partisine AKP’den birçok ismin yanı sıra eski CHP, MHP ve HDP'li isimlerin de katılması bekleniyor

Davutoğlu’nun ekibinin Çankaya Mustafa Kemal Mahallesi’nde bulunan 4 katlı bir binayı partinin genel merkezi olması için kiraladığı öğrenildi. Bina içinde tadilat çalışmaları sürerken, tadilatın partinin açıklanmasından önce tamamlanması hedefleniyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan, Cezayir, Gambiya ve Senegal'i ziyaret edecek
Erdoğan, Cezayir, Gambiya ve Senegal'i ziyaret edecek
Kılıçdaroğlu: Böylesine acı bir ortamda siyasi polemiklerden uzak durmak lazım
Kılıçdaroğlu: Böylesine acı bir ortamda siyasi polemiklerden uzak durmak lazım